Najniższe ceny w Polsce w każdą środę – prawdziwe Black Weeks tylko na ERLI.pl

Nowa platforma do zakupów on-line w każdą środę organizuje niezwykłe promocje na nowe kategorie produktów. Ceny wystawianych przedmiotów należą do najniższych w Polsce (rabaty sięgają do -50%), a dodatkowo zarejestrowani użytkownicy cieszą się darmową dostawą dzięki współpracy z firmą InPost. W najbliższą środę promocją objęte zostaną produkty do pracy i dla rodziny – m.in. laptopy oraz wózek spacerowy.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Najniższe ceny w Polsce w każdą środę – prawdziwe Black Weeks tylko na ERLI.pl
Foto: Pixabay.comERLI.pl to miejsce w sieci, w którym każdy amator zakupów online znajdzie szeroki wybór produktów, jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku, gwarancję wiarygodnych sprzedawców oraz wyjątkowe nagrody za zakupy w postaci darmowego pobytu w luksusowych ośrodkach Holiday Park & Resort. Z kolei dla sprzedawców ERLI.pl jest szybko rozwijającą się platformą handlową, na której każdy internetowy i tradycyjny sprzedawca znajdzie wsparcie w założeniu sklepu online i rozwoju biznesu.

W pierwszej edycji promocji można było nabyć smartfony i smartwatche w niezwykle atrakcyjnych cenach. Realme 7-Pro można było kupić już w cenie 599,50 zł a model Xiami Redmi Note 10 za 738,99 zł. Cieszyły się one niezwykłym powodzeniem, ponieważ Black Weeks na ERLI.pl to faktyczne, niespotykane nigdzie indziej obniżki cen. Oddają one realny charakter i założenia czarnego piątku, w przeciwieństwie do często spotykanych na rynku haseł nawiązujących do tego święta zakupów, a w rzeczywistości będących symbolicznymi promocjami.

Nowa edycja Black Weeks na ERLI.pl wystartuje już w najbliższą środę 17.11 o godzinie 9:00. Produkty do pracy i dla rodziny będą początkowo przecenione o 50% w stosunku do regularnej ceny na platformie. Po wyczerpaniu zapasów urządzeń w najniższej cenie w Polsce pojawią się dodatkowe pule sprzętu przecenionego kolejno o 20 i później 15 procent. Lista produktów dostępnych w ramach promocji to:

Ceny powyższych urządzeń wraz z 50% rabatem zostaną ujawnione we wtorek wieczorem na ERLI.pl. Dodatkowo w ramach ofert Black Weeks zarejestrowani użytkownicy ERLI.pl będą mogli skorzystać z darmowej dostawy realizowanej przez kuriera InPost lub do paczkomatów tej firmy. Niezwykłe przeceny na ERLI.pl będą pojawiać się w każdą kolejną środę i potrwają do 22 grudnia 2021 r.

- ERLI.pl to marketplace, który rozwija się niezwykle dynamicznie – co miesiąc odnotowujemy wzrost ruchu o 30% , obecnie mamy już niemal 4 miliony użytkowników miesięcznie, a liczba zarejestrowanych na platformie sprzedawców to już ponad 8000, co sprawia, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na kolejny krok jakim jest Black Weeks. Chcemy pokazać klientom, zwłaszcza teraz, w okresie przecen i wyprzedaży, że najlepsze oferty znaleźć można właśnie na ERLI.pl, gdzie co środę w ramach danej kategorii będzie można znaleźć produkty w najniższych cenach w Polsce – powiedział Adam Ciesielczyk, Prezes Zarządu ERLI.pl.